7 / 24 Saat Hizmet
0532 054 9844 - 0533 934 6152
sirmaasansornakliyat@hotmail.com
Asansörlü Evden Eve Nakliyat
Asansörlü Evden Eve Nakliyat
Paketleme & Kolileme
Paketleme & Kolileme
Sırma Nakliyat Araçlarımız
Araç Filomuz
Hizmetlerimiz

Hizmetlerimiz


Sırma nakliyat  stratejisi; müşterilerimizin öngördüğü toplam tedarik sürelerine göre istenilen ürünü, istenilen yerde, istenilen zamanda teslim etmek üzerine kuruludur.

Sırma Nakliyat   yetkilileri olarak; Taşıma sektöründe 2003'den bu yana tecrübeye sahip  profesyonel kadro, şehirlere  uzman personelle taşıma yaptığımız  , elemanlarımızca  yüklemenizle ilgili her aşama birebir tarafınıza bildirilmektedir

Müşteri yaklaşımlarımızda öncelikli hedef olarak ZAMANINDA - DOĞRU BİLGİ kavramlarına çok önem verilmektedir.

Geniş araç Filomuzda  olup, çıkışlarımızı özel araçlarımızla gerçekleştirmekteyiz. Organize edilen tüm parsiyel / komple taşımalarımız firmamız tarafından varış/geliş tarihleri tüm müşterilerimize teyit edilerek birebir söylenmekte ve yazılı olarak tüm gelişmeler hakkında bilgi verilmektedir.

Bu vesile ile tarafınızca firmamızla yapacağınız taşımaların sizlere kaliteli ve gerçek anlayışımızın doğruluğu için fırsat olacağı inancı ile sizlere hizmet vermekdeyiz.

 

EVDEN EVE NAKLİYAT 

Müşterinin isteğine bağlı olarak taşınacak eşya tespitinin experlerimiz tarafından ücretsiz yapılması

Eşyanın miktarına uygun aracın seçilmesi Eşyanın yükleme ve boşaltılması Mobilyaların taşınma esnasında zarar görmemesi için ambalajı Beyaz eşyanın (buzdolabı, çamaşır makinesi..) ambalajı.

AMBAJLAMA

Eşya taşınması esnasında eşyanızın zarar görmemesi için mutlaka ambalajlı olarak taşınması gerekir.  Ambalajlama işinin; kaliteli ambalaj malzemeleri ve bu işin uzmanları tarafından yapılması, eşyanızın güvenle taşınması için olmazsa olmaz şartlarıdır.

OFİS TAŞIMACILIĞI  

Tüm ofis eşyaları özel kağıtlara sarılır . Dosya ve masa aksesuarları ise kolilere konulur. Koli üzerine oda sahibinin ismi yazılır.

KURUMSAL TAŞIMA 

Kurum Taşımacılığı Okul, hastane, konfeksiyon atölyesi, market, eczane, fuar eşyası, kamu kurum ve kuruluşları ve özel şirketlerin her çeşit taşınma işlemleri gerçekleştirilir.  Bu tür yerlerin taşınma işlemlerinin gerektirdiği kadar araç, eleman ve taşıma malzemesi şirketimiz tarafından eşya tespiti yapıldıktan sonra sağlanır ve taşıma işlemi istenilen tarihler arasında başlanıp bitirilir.

HİZMET İŞLEYİŞİ :

Ev Taşımacılığı denildiğinde hemen hemen herkesin kafasında nasıl taşınacığım diye çelişkili sorular başlar.
Yapmanız gereken yetkilimize taşımanız ile detaylı bilgileri sağlamak bunlardan bazıları:
 
* Eşyaların alınacağı ve yeni evinizde kaçıncı kata çıkıcağı.
* Binalarda asansör kullanma koşulları.
* Oturduğunuz dairenin kaç oda salon olduğu.
* Monte ve demonte olucak eşya sayısı.
* Her iki binada araçların bina kapılarına ne kadar yanaşabildiği.
* Toplama kolileme extra paketleme hizmetleri.
* Evden eve nakliyat için istediğiniz tarih.
* Para kasası veya piyano gibi ağır malzemelerin olması ve varsa özel istekleriniz.
    
Yazılan esaslar temel olup taşınmanız ile ilgi fiyatı belirleyen hususlar bunlardır.
Bundan sonrası nakliyat uzman formeni tarafından hesaplanıp sizlere sunulacaktır.


Firmamız faaliyet türleri olarak evden eve nakliyat,şehir içi nakliyat,şehirler arası nakliyat,askılı ve kolili taşımacılığı gibi bir çok türde nakliyat firmaları arasında en önde gelmektedir.

Malatyada Nakliyat hizmetleri olarak misyonumuz hızla gelişen ve değişen nakliyat sektörüne öncülük etmek ve en çok aranan müşteri odaklı nakliyat firması olmaktır.
Mesafe Sorgula

Kurumsal Sayfalar

Bizi Takip Edin