7 / 24 Saat Hizmet
0532 054 9844 - 0533 934 6152
sirmaasansornakliyat@hotmail.com
Asansörlü Evden Eve Nakliyat
Asansörlü Evden Eve Nakliyat
Paketleme & Kolileme
Paketleme & Kolileme
Sırma Nakliyat Araçlarımız
Araç Filomuz
Asansörlü Evden Eve Nakliyat

Asansörlü Evden Eve Nakliyat


Evden Ev Taşıma:

Evden eve taşıma için firmamız, hizmet ilkelerinde taviz vermeden öncelikle taşınacak eşyayı yerinde görüp ekspertiz çalışmasından sonra eşyanın  muhteviyatına göre  ambalaj malzemesi kullanarak eşya taşıma sırasında meydana gelebilecek hasarın minimum seviyeye indirecek kolileme ve mobilyaların ambalaj sisteminin en üst seviyede yapılabilecek işinin uzmanı eleman  kadromuzla hizmetin en iyisini vermenin gayretindeyiz  firmamız sadece evden eve taşımacılığı değil bir çok alanda teknik imkan ve sağlam alt yapısıyla nakliyat işlerinde evden eve taşımacılıkta gösterdiği hassasiyeti  büro, hastane , depo vb. fabrika taşımacılığında da en güzel hizmeti verdiğimizin, garantisini verebiliriz.

Sırma Nakliyat Malatya’yı çağımızın modem teknolojisi olan hidrolik ve teleskopik asansörle buluşturan ve yüksek katlarda oturan ve ev taşımayı bir kâbus gibi gören halkımızın yüksek kata kadar uzanan asansörle bu kâbusunu bitirip ve evden eve taşıma hizmetinde yeni bir çığır açan firmalardandır. Yılların vermiş olduğu tecrübeyle sektördeki firmalar arasında müşteri potansiyeli yüksek olan firmalardanız.

Çünkü verdiğimiz sözler doğrultusunda hak ettiğiniz hizmeti en iyi şekilde sizlere sunuyoruz. Taşıdığımız envanterler sizlerden bize bir emanettir.
Mesafe Sorgula

Kurumsal Sayfalar

Bizi Takip Edin